Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RDP-TC1-470062-1M-X-001
RDP-TC1-470062-1M-X-001
RDP-TC1-470062-1M-X-001 Raltron Electronics
RDP-TC1-470062-1M-X-001.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: MAGNETIC MOUNT QUAD BAND GSM, 3G
Features: Cable - 5m
Packaging: Bulk
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Applications: Cellular, LTE
Gain: 5dBi
Termination: SMA Male
Ingress Protection: IP66, IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 18.504" (470.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 825MHz, 2.2GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDP-TC1-470062-1M-X-001 Raltron Electronics
Description: MAGNETIC MOUNT QUAD BAND GSM, 3G, Features: Cable - 5m, Packaging: Bulk, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, Applications: Cellular, LTE, Gain: 5dBi, Termination: SMA Male, Ingress Protection: IP66, IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 18.504" (470.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 825MHz, 2.2GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active.