Produkte > SAME SKY > RDS3-10S-1065-1-D
RDS3-10S-1065-1-D
RDS3-10S-1065-1-D Same Sky
rds3-1065-d.pdf
Hersteller: Same Sky
DIP Switches/SIP Switches 10 Position Through Hole 2.54 mm Pitch Flush Cross Actuator w/ Cap
auf Bestellung 199 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDS3-10S-1065-1-D Same Sky
Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 42V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 42VDC, Current Rating (Amps): 150mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: BCD, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.256" (6.50mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Phosphor Bronze.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RDS3-10S-1065-1-D RDS3-10S-1065-1-D Hersteller : CUI Devices rds4-1065-d-67.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 42V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 42VDC
Current Rating (Amps): 150mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.256" (6.50mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
RDS3-10S-1065-1-D RDS3-10S-1065-1-D Hersteller : CUI Devices rds3_1065_d-3223761.pdf DIP Switches/SIP Switches 10 Position Through Hole 2.54 mm Pitch Flush Cross Actuator w/ Cap