Produkte > TELPOD > RDS50N-470R
RDS50N-470R
RDS50N-470R TELPOD
Hersteller: TELPOD
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; adjustable; 470Ω; 50W; ±5%; Ø18x100mm; Ø: 18mm
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: adjustable
Resistance: 470Ω
Power: 50W
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø18x100mm
Leads: for soldering
Length: 0.1m
Diameter: 18mm
Plating material: glaze
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RDS50N-470R TELPOD
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; adjustable; 470Ω; 50W; ±5%; Ø18x100mm; Ø: 18mm, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: adjustable, Resistance: 470Ω, Power: 50W, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø18x100mm, Leads: for soldering, Length: 0.1m, Diameter: 18mm, Plating material: glaze.