Produkte > L-COM > RE11DS-RSP
RE11DS-RSP
RE11DS-RSP L-com
Hersteller: L-com
Description: REANTPATCH 2.4GHZ 11DBI
Packaging: Bag
Features: Cable - 914.4mm
Mounting Type: Ceiling Mount
Applications: 802.11b/g/n, Wi-Fi
Gain: 11dBi
Termination: RP-SMA
Number of Bands: 1
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 1.100" (27.94mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RE11DS-RSP L-com
Description: REANTPATCH 2.4GHZ 11DBI, Packaging: Bag, Features: Cable - 914.4mm, Mounting Type: Ceiling Mount, Applications: 802.11b/g/n, Wi-Fi, Gain: 11dBi, Termination: RP-SMA, Number of Bands: 1, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 1.100" (27.94mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi.