Produkte > TGS > RE24M57600S300
RE24M57600S300
RE24M57600S300 TGS
RE24M57600S300.pdf
Hersteller: TGS
Description: OSC 24.576MHZ 3.3V HCMOS//15PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Frequency: 24.576 MHz