REL-150-1008
REL-150-1008 Integrated Power Designs
rel-15020specs.pdf
Hersteller: Integrated Power Designs
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 3.1A 150W
Produktbewertung abgeben
Technische Details REL-150-1008 Integrated Power Designs