REL-70-1004
REL-70-1004 Integrated Power Designs
rel-7020specs.pdf
Hersteller: Integrated Power Designs
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 5.8A 70W 17-Pin
Produktbewertung abgeben
Technische Details REL-70-1004 Integrated Power Designs