REL-70-1007
REL-70-1007 Integrated Power Designs
rel-7020specs.pdf
Hersteller: Integrated Power Designs
AC/DC Power Supply Single-OUT 28V 2.5A 70W 18-Pin
Produktbewertung abgeben
Technische Details REL-70-1007 Integrated Power Designs