Produkte > EBM-PAPST INC. > RER1013614N2HHA
RER1013614N2HHA
RER1013614N2HHA ebm-papst Inc.
RER101_Series.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 101X52MM 24VDC
Packaging: Box
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 101mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 111.8 CFM (3.13m³/min)
Width: 52.00mm
Weight: 0.67 lb (303.91 g)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 69.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 23 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RER1013614N2HHA ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 101X52MM 24VDC, Packaging: Box, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 101mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 111.8 CFM (3.13m³/min), Width: 52.00mm, Weight: 0.67 lb (303.91 g), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 69.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 23 W.