Produkte > TGS > RF14M18750S300
RF14M18750S300
RF14M18750S300 TGS
RF14M18750S300.pdf
Hersteller: TGS
Description: OSC 14.18750MHZ 3.3V 20ppm, CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 14.1875 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RF14M18750S300 TGS
Description: OSC 14.18750MHZ 3.3V 20ppm, CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Tri-State (Output Enable), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 20mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 14.1875 MHz, Base Resonator: Crystal.