Produkte > WALSIN > RF15N1R0A500CT
RF15N1R0A500CT
RF15N1R0A500CT Walsin
Microwave_Caps.pdf
Hersteller: Walsin
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 1.0pF 50volts
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RF15N1R0A500CT Walsin
Description: CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 1 pF.
Weitere Produktangebote RF15N1R0A500CT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RF15N1R0A500CT Hersteller : Walsin Technology Corporation WTC_MLCC_Microwave_RF.pdf Description: CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 1 pF