Produkte > TGS > RF4M096000S300
RF4M096000S300
RF4M096000S300 TGS
RF4M096000S300.pdf
Hersteller: TGS
Description: OSC 4.096MHZ 3.3V HCMOS/15PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Tri-State (Output Enable)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 4.096 MHz