RG-188-100
RG-188-100 Remington Industries
RG-188A%20Coax%20Cable%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CABLE COAXIAL RG188A 100'
Features: Direct Burial
Packaging: Bag
Length: 100.0' (30.48m)
Jacket (Insulation) Material: Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Conductor Strand: 7 Strands / 0.0067"
Cable Group: RG-188A
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.100" (2.54mm)
Usage: Network, RF Signal
Shield Type: Braid
Jacket Color: White
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RG-188-100 Remington Industries
Description: CABLE COAXIAL RG188A 100', Features: Direct Burial, Packaging: Bag, Length: 100.0' (30.48m), Jacket (Insulation) Material: Polytetrafluoroethylene (PTFE), Conductor Strand: 7 Strands / 0.0067", Cable Group: RG-188A, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.100" (2.54mm), Usage: Network, RF Signal, Shield Type: Braid, Jacket Color: White, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms.