Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RH100-24.000-9-1020-EXT6-T-NS3
RH100-24.000-9-1020-EXT6-T-NS3 Raltron Electronics
RH100-24.000-9-1020-EXT6-T-NS3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 24 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RH100-24.000-9-1020-EXT6-T-NS3 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 24 MHz.