RKW15-2R0 TDK-Lambda Americas Inc
rkw_j.pdf
Hersteller: TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Power (Watts): 30W
Features: Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.88" L x 1.22" W x 3.35" H (124.0mm x 31.0mm x 85.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 83%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 2 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RKW15-2R0 TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W, Power (Watts): 30W, Features: Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.88" L x 1.22" W x 3.35" H (124.0mm x 31.0mm x 85.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 83%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 2 A.