RKW24-65R TDK-Lambda Americas Inc
rkw_j.pdf
Hersteller: TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1560W
Power (Watts): 1560W
Features: Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 11.81" L x 7.48" W x 3.62" H (300.0mm x 190.0mm x 92.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 65 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RKW24-65R TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1560W, Power (Watts): 1560W, Features: Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 11.81" L x 7.48" W x 3.62" H (300.0mm x 190.0mm x 92.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 65 A.