Produkte > COILTRONICS / EATON > RL0607-471-R
RL0607-471-R
RL0607-471-R Coiltronics / Eaton
bus-elx-ds-10334-rl0607-760879.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 470uH .306A
auf Bestellung 740 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL0607-471-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 470UH 306MA 2 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.224" Dia (5.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Current - Saturation (Isat): 220mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.287" (7.30mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 306 mA.
Weitere Produktangebote RL0607-471-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RL0607-471-R Hersteller : Eaton - Electronics Division RL0607.pdf Description: FIXED IND 470UH 306MA 2 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.224" Dia (5.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.287" (7.30mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 306 mA