Produkte > AMPHENOL THERMOMETRICS > RL2003-13.2K-150-D1
RL2003-13.2K-150-D1
RL2003-13.2K-150-D1 Amphenol Thermometrics
AAS-920-413A-Thermometrics-NTC-RL20-041414-web.pdf
Hersteller: Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 25KOHM 4728K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.6mm Dia x 3.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
B25/85: 4728K
Resistance in Ohms @ 25°C: 25k
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL2003-13.2K-150-D1 Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 25KOHM 4728K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 5.6mm Dia x 3.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, B25/85: 4728K, Resistance in Ohms @ 25°C: 25k, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm).