Produkte > AMPHENOL THERMOMETRICS > RL3312-200-110-50-PTO
RL3312-200-110-50-PTO
RL3312-200-110-50-PTO Amphenol Thermometrics
PTO%20Type.pdf
Hersteller: Amphenol Thermometrics
Description: PTC RESET FUSE 50V RADIAL DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.400" Dia x 0.230" T (10.16mm x 5.84mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
Voltage - Max: 50V
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Time to Trip: 45 s
Resistance - 25°C (Typ): 200 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL3312-200-110-50-PTO Amphenol Thermometrics
Description: PTC RESET FUSE 50V RADIAL DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.400" Dia x 0.230" T (10.16mm x 5.84mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Lead Spacing: 0.250" (6.35mm), Voltage - Max: 50V, Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Time to Trip: 45 s, Resistance - 25°C (Typ): 200 Ohms.