Produkte > AMPHENOL THERMOMETRICS > RL4005-5-110-12-PTF
RL4005-5-110-12-PTF
RL4005-5-110-12-PTF Amphenol Thermometrics
PTF%20Series.pdf
Hersteller: Amphenol Thermometrics
Description: PTC RESET FUSE 12V 330MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.150" T (11.40mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Lead Spacing: 0.252" (6.40mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 330 mA
Current - Trip (It): 490 mA
Voltage - Max: 12V
Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm)
Resistance - 25°C (Typ): 5 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RL4005-5-110-12-PTF Amphenol Thermometrics
Description: PTC RESET FUSE 12V 330MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.150" T (11.40mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Lead Spacing: 0.252" (6.40mm), Current - Hold (Ih) (Max): 330 mA, Current - Trip (It): 490 mA, Voltage - Max: 12V, Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm), Resistance - 25°C (Typ): 5 Ohms.