Produkte > TE CONNECTIVITY / CGS > RLC73N2AR105FTDF
RLC73N2AR105FTDF
RLC73N2AR105FTDF TE Connectivity / CGS
ENG_DS_1773269_3_C-3134968.pdf
Hersteller: TE Connectivity / CGS
Current Sense Resistors - SMD RLC73N 2A R105 1% 1K RL
auf Bestellung 1900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLC73N2AR105FTDF TE Connectivity / CGS
Description: RLC73N 2A R105 1% 1K RL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 105 mOhms.
Weitere Produktangebote RLC73N2AR105FTDF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RLC73N2AR105FTDF RLC73N2AR105FTDF Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-8-2176573-7.datasheet.pdf Description: RLC73N 2A R105 1% 1K RL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 105 mOhms