Produkte > TE CONNECTIVITY / CGS > RLC73PD2HR412FTDF
RLC73PD2HR412FTDF
RLC73PD2HR412FTDF TE Connectivity / CGS
ENG_DS_1773269_3_C-3134968.pdf
Hersteller: TE Connectivity / CGS
Current Sense Resistors - SMD RLC73PD 2H R412 1% 1K RL
auf Bestellung 1980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLC73PD2HR412FTDF TE Connectivity / CGS
Description: RLC73PD 2H R412 1% 1K RL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Resistance: 412 mOhms.
Weitere Produktangebote RLC73PD2HR412FTDF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Resistance: 412 mOhms