Produkte > TE CONNECTIVITY / CGS > RLC73PM2ER024FTDF
RLC73PM2ER024FTDF
RLC73PM2ER024FTDF TE Connectivity / CGS
product-2176607-4.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity / CGS
Current Sense Resistors - SMD RLC73PM 2E R024 1% 1K RL
auf Bestellung 1960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLC73PM2ER024FTDF TE Connectivity / CGS
Description: RLC73PM 2E R024 1% 1K RL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 24 mOhms.
Weitere Produktangebote RLC73PM2ER024FTDF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 24 mOhms