Produkte > TE CONNECTIVITY / CGS > RLW73A2FR012TDF
RLW73A2FR012TDF TE Connectivity / CGS
Hersteller: TE Connectivity / CGS
Current Sense Resistors - SMD RLW73 A2 1% R012 600ppm 1k RL
auf Bestellung 1995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLW73A2FR012TDF TE Connectivity / CGS
Description: RLW73 A2 1% R012 600PPM 1K RL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0508, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 12 mOhms.
Weitere Produktangebote RLW73A2FR012TDF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0508
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 12 mOhms