RM20S-120
RM20S-120 FAVOTEK
Produktcode: 207116
2 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: FAVOTEK
Leistung, W: 24 W
Spannung. in., V: 16...36 VDC
Spannung. out,VDC: 12 VDC
Maximaler Ausgangsstrom: 2 A
Gehäuse, Abmessungen, mm: SIP-3
Temperatur, °C: -40...+85°C
Опис: Неізольований імпульсний регулятор.
Produkt ist nicht verfügbar
erwartet 200 St.:
200 St. - erwartet 08.07.2026
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Mit diesem Produkt kaufen
GPS модуль M10N GPS SE100
Produktcode: 211058
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
SE100+User+manual2020.pdf
Hersteller: Radiolink
Modulare Elemente > FPV-Ausrüstung
Beschreibung: GPS модуль для APM, Pixhawk та ін. з компасом. Геомагнітний датчик: HMC5983. Чіп GPS-декодера: Radiolink GPS, з u-blox UBX-M8030 (M8), 72-канальний, MMIC BGA715L7. Керамічна антена 2,5dB. Підсилювач потужності MMIC BGA715L7. Подвійний фільтр: SAWF(фільтр поверхневих акустичних хвиль). Точність місцезнаходження: 50см. Позиціювання: 20 супутників за 6 секунд на відкритій місцевості. Одночасний прийом GPS, QZSS L1 C/A, GLONASS L10F, Beidou B1, SBASL1 C/A: WAAS, EGNOS, MSAS. Інтерфейс MX-6P. Габарити: 48x42x1,5mm.
Termin: Навігація
Produkt ist nicht verfügbar
erwartet: 20 St.
20 St. - erwartet
800W high power DC step-down power supply output 30A
8 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Netzteile und Ladegeräte > Blocks DC_DC Wandler
Leistung, W: 800 W
Spannung. in., V: 20...70 VDC
Spannung. out,VDC: 2,5...58 VDC
Maximaler Ausgangsstrom: 30 A
Gehäuse, Abmessungen, mm: 155x78x90 mm
Temperatur, °C: -20...+60°C
auf Bestellung 169 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
RM20S-050
1 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
RM20S-datasheet.pdf
RM20S-050
Hersteller: FAVOTEK
Leistung, W: 10 W
Spannung. in., V: 8...36 VDC
Spannung. out,VDC: 5 VDC
Maximaler Ausgangsstrom: 2 A
Temperatur, °C: -40...+85°C
erwartet: 200 St.
200 St. - erwartet 08.07.2026
Silicone-20AWG (0.5mm2-100/0.08TS) ROT
10 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Kabel, Draht, Flachbandkabel, Netzkabel > Litze
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,5 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: червоний
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: U₀/U:300/500В, зовнішній діаметр:~1,8мм, робоча температура: -50...200°C.
verfügbar: 90 m
erwartet: 50000 m
20000 m - erwartet 28.08.2026
30000 m - erwartet 03.07.2026
Silicone-20AWG (0.5mm2-100/0.08TS) SCHWARZ
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,5 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: чорний