RM25060-1CHR Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-ele-cat-1007-full-line-catalog-complete.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BLK, R 250V 60A 1P
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class R Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 250V
Mounting Type: DIN Rail, Panel Mount
Orientation: Horizontal
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm)
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 60 A
Number of Circuits: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RM25060-1CHR Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BLK, R 250V 60A 1P, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 250V, Mounting Type: DIN Rail, Panel Mount, Orientation: Horizontal, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm), Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 60 A, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote RM25060-1CHR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RM25060-1CHR RM25060-1CHR Hersteller : Bussmann / Eaton bus-ele-cat-1007-full-line-catalog-complete.pdf Fuse Holder 1P 60A