RM60030-3CHR Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BLK, R 600V 30A 3P
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: DIN Rail, Panel Mount
Orientation: Horizontal
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 30 A
Number of Circuits: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RM60030-3CHR Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BLK, R 600V 30A 3P, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: DIN Rail, Panel Mount, Orientation: Horizontal, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm), Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 30 A, Number of Circuits: 3.
Weitere Produktangebote RM60030-3CHR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RM60030-3CHR Hersteller : Bussmann / Eaton Fuse Holder 600V / 30A 3P Class-R Fuse Block