Produkte > BUSSMANN / EATON > RM60030-3PR
RM60030-3PR
RM60030-3PR Bussmann / Eaton
bus-ele-ds-10289-h-j-r-ferrule-blocks.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Fuse Holder 600V / 30A 3P Class-R Fuse Block
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RM60030-3PR Bussmann / Eaton
Description: FUSE BLK CLASS R 600V 30A 3POLE, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, For Use With/Related Products: Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: DIN Rail, Panel Mount, Orientation: Horizontal, Termination Style: Screw Terminal, Pressure Plate, Fuse Size: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm), Contact Material: Copper, Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 30 A, Number of Circuits: 3.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RM60030-3PR Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-ele-ds-10289-h-j-r-ferrule-blocks.pdf Description: FUSE BLK CLASS R 600V 30A 3POLE
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
For Use With/Related Products: Class R Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: DIN Rail, Panel Mount
Orientation: Horizontal
Termination Style: Screw Terminal, Pressure Plate
Fuse Size: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Contact Material: Copper
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 30 A