Produkte > IPS > ROUTERUPS-30-POE
ROUTERUPS-30-POE
ROUTERUPS-30-POE IPS
RouterUPS30POEEN.pdf
Hersteller: IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs
Description: Power supply: router UPS; 30W; 5V,9V,12V,24V; PoE; 160x105x28mm
Type of power supply: router UPS
Power: 30W
Output voltage: 5V; 9V; 12V; 24V
Kind of connector: DC 5,5/2,1; RJ45; USB A
Version: Power over Ethernet
Body dimensions: 160x105x28mm
Number of output sockets: 3
Capacity: 8.8Ah
Supply voltage: 110V; 230V
Number of rechargeable batteries: 4
Frequency: 50...60Hz
Operating temperature: 0...40°C
Battery/ rechargeable battery: rechargeable battery Li-Ion 2200mAh x4
Electrical parameters of output: 5V/2A; 9V/2A; 12V/2A; 15V/1A; 24V/1A
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ROUTERUPS-30-POE IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs, Description: Power supply: router UPS; 30W; 5V,9V,12V,24V; PoE; 160x105x28mm, Type of power supply: router UPS, Power: 30W, Output voltage: 5V; 9V; 12V; 24V, Kind of connector: DC 5,5/2,1; RJ45; USB A, Version: Power over Ethernet, Body dimensions: 160x105x28mm, Number of output sockets: 3, Capacity: 8.8Ah, Supply voltage: 110V; 230V, Number of rechargeable batteries: 4, Frequency: 50...60Hz, Operating temperature: 0...40°C, Battery/ rechargeable battery: rechargeable battery Li-Ion 2200mAh x4, Electrical parameters of output: 5V/2A; 9V/2A; 12V/2A; 15V/1A; 24V/1A.