Produkte > ASTRODYNE TDI > RP120-10-0-W
RP120-10-0-W
RP120-10-0-W Astrodyne TDI
RP120-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: MEDIUM - HIGH PERF SNGL STAGE PW
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP120-10-0-W Astrodyne TDI
Description: MEDIUM - HIGH PERF SNGL STAGE PW, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP120-10-0-W RP120-10-0-W Hersteller : Astrodyne TDI RP120-Datasheet.pdf Power Line Filters FILTER MED 1-PHASE HI PERF 10A 0NF