Produkte > ASTRODYNE TDI > RP120-40-10-S
RP120-40-10-S
RP120-40-10-S Astrodyne TDI
RP120-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: MEDIUM - HIGH PERF SNGL STAGE PW
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 40 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP120-40-10-S Astrodyne TDI
Description: MEDIUM - HIGH PERF SNGL STAGE PW, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 40 A.
Weitere Produktangebote RP120-40-10-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP120-40-10-S RP120-40-10-S Hersteller : Astrodyne TDI p120-1100972.pdf Power Line Filters FILTER MEDIUM 1-PHASE HI PERF 40A 0.47NF