Produkte > ASTRODYNE TDI > RP130-10-2.2-W
RP130-10-2.2-W
RP130-10-2.2-W Astrodyne TDI
RP130-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF SNGL STAGE PWR LINE FI
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP130-10-2.2-W Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF SNGL STAGE PWR LINE FI, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote RP130-10-2.2-W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP130-10-2.2-W RP130-10-2.2-W Hersteller : Astrodyne TDI p130-1102150.pdf Power Line Filters FILTER 1-PHASE HI PERF 10A 2.2NF