Produkte > ASTRODYNE TDI > RP130-40-10-S
RP130-40-10-S
RP130-40-10-S Astrodyne TDI
RP130_Datasheet-1955503.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Power Line Filters FILTER 1-PHASE HI PERF 40A 10NF
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP130-40-10-S Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF SNGL STAGE PWR LINE FI, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 40 A.
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 40 A