Produkte > ASTRODYNE TDI > RP135-6-4.7-QD
RP135-6-4.7-QD
RP135-6-4.7-QD Astrodyne TDI
RP135-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF SNGL STAGE PWR LINE FI
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 6 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP135-6-4.7-QD Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF SNGL STAGE PWR LINE FI, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 6 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP135-6-4.7-QD RP135-6-4.7-QD Hersteller : Astrodyne TDI RP135_Datasheet-1955505.pdf Power Line Filters FILTER 1-PHASE HI PERF 6A 4.7NF