Produkte > ASTRODYNE TDI > RP182CD-10-4.7-QD
RP182CD-10-4.7-QD
RP182CD-10-4.7-QD Astrodyne TDI
RP182CD_Datasheet-1955537.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Power Line Filters 10A 4.7nF 50/60Hz Power Line Filter
auf Bestellung 17 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP182CD-10-4.7-QD Astrodyne TDI
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, SEMKO, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 10 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP182CD-10-4.7-QD RP182CD-10-4.7-QD Hersteller : Astrodyne TDI RP182CD-Datasheet.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, SEMKO, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 10 A