Produkte > ASTRODYNE TDI > RP182CD-10-4.7-W
RP182CD-10-4.7-W
RP182CD-10-4.7-W Astrodyne TDI
RP182CD-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: IEC 320-C14, Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, SEMKO, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 10 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP182CD-10-4.7-W Astrodyne TDI
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: IEC 320-C14, Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, SEMKO, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 10 A.