Produkte > ASTRODYNE TDI > RP190-10-0
RP190-10-0
RP190-10-0 Astrodyne TDI
RP190-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: COMPACT SNGL STAGE PCB MOUNT PWR
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: PC Pins
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP190-10-0 Astrodyne TDI
Description: COMPACT SNGL STAGE PCB MOUNT PWR, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.