Produkte > ASTRODYNE TDI > RP190-3-2.2
RP190-3-2.2
RP190-3-2.2 Astrodyne TDI
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 3 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP190-3-2.2 Astrodyne TDI
Description: COMPACT SNGL STAGE PCB MOUNT PWR, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 3 A.
Weitere Produktangebote RP190-3-2.2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP190-3-2.2 RP190-3-2.2 Hersteller : Astrodyne TDI RP190-Datasheet.pdf Power Line Filters FILTER COMPACT 3A 2.2NF PCB