Produkte > ASTRODYNE TDI > RP210-16-.47-S
RP210-16-.47-S
RP210-16-.47-S Astrodyne TDI
RP210-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: COMPACT DUAL STAGE PWR LINE FILT
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP210-16-.47-S Astrodyne TDI
Description: COMPACT DUAL STAGE PWR LINE FILT, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Weitere Produktangebote RP210-16-.47-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP210-16-.47-S RP210-16-.47-S Hersteller : Astrodyne TDI RP210_Datasheet-1955457.pdf Power Line Filters FILTER CMPT DUAL 16A 0.47NF