Produkte > ASTRODYNE TDI > RP210-3-2.2-W
RP210-3-2.2-W
RP210-3-2.2-W Astrodyne TDI
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 3 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP210-3-2.2-W Astrodyne TDI
Description: COMPACT DUAL STAGE PWR LINE FILT, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 3 A.
Weitere Produktangebote RP210-3-2.2-W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP210-3-2.2-W RP210-3-2.2-W Hersteller : Astrodyne TDI RP210_Datasheet-1955457.pdf Power Line Filters FILTER COMPACT DUAL- STAGE 3A 2.2NF