Produkte > ASTRODYNE TDI > RP220-16-4.7-S
RP220-16-4.7-S
RP220-16-4.7-S Astrodyne TDI
RP220_Datasheet-1955460.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Power Line Filters FILTER DUAL-STAGE HI PERF 16A 4.7NF
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP220-16-4.7-S Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF DUAL STAGE PWR LINE FI, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 16 A