Produkte > ASTRODYNE TDI > RP305-60-100-C
RP305-60-100-C
RP305-60-100-C Astrodyne TDI
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 60 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP305-60-100-C Astrodyne TDI
Description: COMPACT 3PH DELTA SNGL STAGE PWR, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 60 A.
Weitere Produktangebote RP305-60-100-C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP305-60-100-C Hersteller : Astrodyne TDI RP305_Datasheet-1955483.pdf Astrodyne TDI 60A 100nF Power line filter