Produkte > ASTRODYNE TDI > RP320-50-2000-C
RP320-50-2000-C
RP320-50-2000-C Astrodyne TDI
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 50 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP320-50-2000-C Astrodyne TDI
Description: 3PH DELTA DUAL STAGE PWR LINE FI, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 50 A.