Produkte > ASTRODYNE TDI > RP328-16-100-S
RP328-16-100-S
RP328-16-100-S Astrodyne TDI
RP328-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: BOOKSHELF 3PH DELTA SNGL STAGE P
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 16 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP328-16-100-S Astrodyne TDI
Description: BOOKSHELF 3PH DELTA SNGL STAGE P, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 16 A.
Weitere Produktangebote RP328-16-100-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP328-16-100-S RP328-16-100-S Hersteller : Astrodyne TDI RP328-Datasheet.pdf Power Line Filters FILTER BOOKSHELF 3-PHASE DELTA 16A 1000NF