Produkte > ASTRODYNE TDI > RP328-42-10-S
RP328-42-10-S
RP328-42-10-S Astrodyne TDI
RP328-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Power Line Filters Bookshelf 3-Phase Delta Single Stage Power Line Filter
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP328-42-10-S Astrodyne TDI
Description: BOOKSHELF 3PH DELTA SNGL STAGE P, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 42 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 42 A