Produkte > ASTRODYNE TDI > RP330-16-1000-S
RP330-16-1000-S
RP330-16-1000-S Astrodyne TDI
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 16 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP330-16-1000-S Astrodyne TDI
Description: 3PH DELTA DUAL STAGE PWR LINE FI, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 16 A.