Produkte > ASTRODYNE TDI > RP357-250-1000-S
RP357-250-1000-S
RP357-250-1000-S Astrodyne TDI
RP357_Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Power Line Filters FILTER 3-PHASE DELTA MULTI 250A 1000NF
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP357-250-1000-S Astrodyne TDI
Description: 3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 600V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.8 kV, Current: 250 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M10)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 600V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.8 kV
Current: 250 A