Produkte > ASTRODYNE TDI > RP359-150-10-W
RP359-150-10-W
RP359-150-10-W Astrodyne TDI
RP359-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 150 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP359-150-10-W Astrodyne TDI
Description: 3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 150 A.