Produkte > ASTRODYNE TDI > RP359-1600-1000-B
RP359-1600-1000-B
RP359-1600-1000-B Astrodyne TDI
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 1.6 kA
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP359-1600-1000-B Astrodyne TDI
Description: 3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 1.6 kA.
Weitere Produktangebote RP359-1600-1000-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP359-1600-1000-B Hersteller : Astrodyne TDI RP359-1101970.pdf Power Line Filters FILTER 3-PHASE DELTA MULTI 1600A 1000NF