Produkte > ASTRODYNE TDI > RP359-180-2000-C
RP359-180-2000-C
RP359-180-2000-C Astrodyne TDI
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 180 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP359-180-2000-C Astrodyne TDI
Description: 3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 180 A.